XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD
Jesteśmy dostawcą profesjonalnej rzeźby metalowej !!

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena !!!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD

Chiny XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD Certyfikaty
Chiny XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD Certyfikaty
Bardzo dziękujemy za niesamowite rzeźby ze stali nierdzewnej i brązu, które zrobiłeś dla mnie. Twoja profesjonalna sugestia ulepszonego kształtu i dopasowania kolorów sprawia, że ​​rzeźby są znacznie bardziej atrakcyjne w ogrodzie. Myślę, że nowy biznes wkrótce nadejdzie.

—— Chiang Shien-Ming z TAJWANU

To jest moja wielka przyjemność dla twojego wysiłku w tej rzeźbie. Ta rzeźba ze stali nierdzewnej była naprawdę wspaniała, co przyciągnęło wielu turystów. Dziękuję bardzo za profesjonalną technikę i porady w końcowej instalacji. Naprawdę mam nadzieję, że uda nam się utrzymać długoterminowe relacje biznesowe w przyszłości.

—— Lawrance Argent Z USA

Nasi klienci bardzo dobrze kochali imponujące rzeźby ze stali nierdzewnej na zewnątrz. Zostały przeniesione i przyciągnięte przez te nowoczesne projekty. Dzięki za twoich wykwalifikowanych robotników działało dla nas wiele doskonałej sztuki. Pozwól nam utrzymać dobre relacje w przyszłości.

—— Tom Claassen Z Holandii

Twój duch doskonałości i zaawansowanej produkcji absolutnie mnie zszokował. Rzeźba, którą wykonałeś, jest niezwykle efektowna dla dekoracji na zewnątrz. Wszystkie rzeźby mają wysokie komentarze od naszych klientów. Naprawdę dzięki za te niezapomniane rzeźby! Życzymy sobie więcej współpracy!

—— Escultor Z Francji

Im Online Czat teraz

XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD

1 2 3 4 5 6
XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD
Widok ogólny Gabinet Biuro -3 salon wystawowy Warsztat-1 Warsztat-2
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Na calym swiecie
marki : FLY ART
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 2,000,000-3,000,000
Rok założenia : 1999
pc Export : 80% - 90%

xiamen Fly art metal Sculpture co., Ltd z siedzibą w Xiamen Fujian w Chinach.Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i montażu rzeźb.Istnieje wiele innych przykładów współpracy z wieloma znanymi rzeźbiarzami w kraju i za granicą, kreatywnymi niektórymi znanymi rzeźbami Landmark.Takich jak rzeźba Pandy w Międzynarodowym Centrum Finansowym Chengdu Jiulong Cang, 28-metrowa lustrzana statua Wenus ze stali nierdzewnej znajdująca się w ósmym St. San Francisco w USA.współpracujemy również z wieloma innymi projektantami i rzeźbiarzami z całego świata.

Zobowiązujemy się dokonać doskonałej transformacji artystycznego myślenia.Przyjmuj nowe technologie i rzemiosło, które nadążają z duchem czasu, aby perfekcyjnie interpretować sztukę, opartą na duchu najpiękniejszego i najdrobniejszego rzemieślnika.

Nasza firma zajmuje 10 000 metrów kwadratowych i ma 3-5 projektantów i 60-80 wykwalifikowanych rzemieślników. Możemy jednocześnie wykonać kilka różnych projektów rzeźbiarskich.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji: rzeźby ze stali nierdzewnej, rzeźby krajobrazowej, rzeźby z brązu, rzeźby dekoracyjnej, dużej rzeźby plenerowej, rzeźby artystycznej, loftingu i toczenia gliny, pochodnych sztuki, rzeźby metalowej drukowanej w 3D.

Możemy zaspokoić zapotrzebowanie na różne dzieła artystyczne, hotel, ogród, plac, pomnik i tak dalej.

Z niecierpliwością czekamy na współpracę z większą liczbą artystów rzeźbiarzy na całym świecie i wkład w dobrobyt i rozwój sztuki rzeźby miejskiej.

 

Chiny XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD profil firmy 0


Chiny XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD profil firmy 1

Chiny XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD profil firmy 2

 

 

 

Szczegóły kontaktu
XIAMEN FLYART METAL SCULPTURE CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Benny Deng

Tel: 86-13806009080

Faks: 86-592-551-6608

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)